------------------------------------
Se shpejti me shume risi ne faqe
------------------------------------

Se shpejti me shume risi.

~AMS~Seriali "Ashtu Sic Koha Kalon"prodhim i vitit 2011 eshte,nje serial dramatik turk.Rrefen jeten e nje familje,per vuajtjen,per dashurine,sekretet e shumta rreth kesaj famileje.Vjen ne ALSAT M me kerkesen e shume fansave.Nga e hena ne te premte ORA  19:45.

~AMS~Në kulmin e Jugut në vitin 1997, seri sivjetmë i geçmektedir.Terörolaylarının nga i gjithë vendi, e ardhshëm të lajmeve arrin familje vuajnë çdo ditë. Ndërsa angazhuar në familjet ushtarake me fëmijët shumë të vegjël në rajon për të luftuar terroristët në shtëpitë e tyre janë duke ndjekur mijë dhimbje lajmeve dhe dëshirë e madhe. Lotët rrjedhin çdo ditë në një shtëpi të ndryshme, por për të njëjtën arsye.Seriali me i shikuar ne televizionet ne Turqi vjen ne ALSAT-M cdo dite pune nga ORA 20:45.